Niezbędne koszulki batystowe dla niemowlaka!

Niedawno mojej wnuczce urodził się syn. Szukałyśmy dla niego koszulek batystowych, ale nigdzie nie można było ich kupić. Wszyscy odpowiadali nam, że już nie ma ich w sprzedaży. Zaczęłam szukać w internecie i znalazłam, ale okazało się, że już są sprzedane.
Postanowiłam sama takie uszyć! Kupiłam batyst na metry i szyję je w miarę, jak mały rośnie. A rośnie bardzo szybko! Moim zdaniem koszulki batystowe dla niemowlaka są czymś niezbędnym! W środku są bardzo miękkie, a także dają dużo ciepła.
Efekty mojej pracy możecie ocenić sami, a Michałek jest bardzo zadowolony 😉

 

12 myśli na temat “Niezbędne koszulki batystowe dla niemowlaka!”

 1. Cieszę się, że wpadłaś na pomysł, żeby koszulki uszyć. Szkoda, że w sklepie nie można ich[ kupić.Dzieciaczki dużo na tym tracą, a moim zdaniem są dla nich niezbędne.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia!

 2. Witam Pani Mario, mam pytanie czy ma Pani może wykrój na taką koszulkę? Chętnie odkupiłabym od Pani. rozumiem że są one wiązane z tyłu ?

 3. Dzień dobry. Czy ja również mogłabym poprosić o wykrój koszulki? Rodzę w sierpniu i batystowe koszulki bardzo by się córeczce przydały, a rzeczywiście nigdzie nie mogę znaleźć w sklepach. Z góry dziękuję i pozdrawiam
  To mój adres mail: dynka92@gmail.com
  Klaudyna

 4. Witam,
  Również mogłabym prosić wykrój na koszulkę, bo nigdzie nie mogę znaleźć wykroju, ani w sklepach koszulek. Wnusia się niedługo urodzi, a koszulki się bardzo przydadzą. To mój adres mail: Tula_21@onet.eu
  Pozdrawiam, Teresa

Dodaj komentarz